top of page

Domowa sesja dla nastolatki

Zaktualizowano: 9 maj 2023


Czasami najlepsze sesje zdjęciowe zdarzają się w najmniej oczekiwanych momentach. Ostatnio miałam okazję uczestniczyć w sesji fotograficznej w domu dla nastolatki, która była pełna spontaniczności i naturalności. Pomimo niekorzystnego światła w pomieszczeniu, udało nam się odkryć i uwiecznić piękno w najprostszych chwilach. Chciałabym podzielić się tym wyjątkowym doświadczeniem i pokazać, że nawet w trudnych warunkach można uzyskać niezwykłe efekty.


Sesja rozpoczęła się w domu, gdzie dostępne światło było ograniczone i niekorzystne dla fotografii. Niezrażeni tym wyzwaniem, postanowiliśmy wykorzystać to, co mieliśmy i skoncentrować się na naturalności i autentyczności.


Niezależnie od niekorzystnego światła, udało nam się znaleźć kreatywne sposoby na wydobycie detali i piękna. Wykorzystaliśmy okna jako źródło światła, eksperymentując z różnymi kątami i perspektywami. Cienie, które tworzyły się wokół, dodawały głębi i tajemniczości każdej fotografii.

Ważne było również uchwycenie autentycznych emocji i wyrażeń. Niezależnie od nieidealnego oświetlenia, to właśnie chwile szczerości i radości były najważniejsze. Nastolatka miała swobodę bycia sobą, a ja miałam możliwość uwiecznienia tych pięknych i naturalnych momentów.39 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page