top of page

Sesja naleśnikarni

Cześć, dzisiaj chcę podzielić się z Wami wspaniałymi efektami naszej ostatniej sesji zdjęciowej dla nowej naleśnikarni w Żorach! To miejsce to prawdziwa perełka dla miłośników słodkości i kulinarnych doznań.


Podczas sesji zdjęciowej udało nam się uchwycić prawdziwą atmosferę i klimat tego miejsca. W tle widać przepiękne, rustykalne wnętrza, które wraz z dekoracjami tworzą niepowtarzalny klimat. Warto również wspomnieć o wyjątkowej atmosferze tego miejsca, która jest niepowtarzalna. Przyjemna muzyka, kolorowe krzesła i rustykalne detale sprawiają, że można poczuć się tu jak w domu. Do tego doskonała obsługa, która zawsze z uśmiechem na twarzy służy pomocą i udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania.


Zapraszamy do naszej nowej naleśnikarni Kronika Naleśnika w Żorach! Na pewno warto spróbować tych pysznych naleśników, a przy okazji poczuć niepowtarzalny klimat tego miejsca. Oczywiście, nie zapomnijcie podzielić się z nami swoimi wrażeniami i zdjęciami na naszym Instagramie!3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page