top of page

Sesja Szkoły Rodzenia

Zaktualizowano: 9 maj 2023


Witajcie, miło mi Was powitać na moim blogu fotograficznym! Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami niezwykłą przygodą, jaką miałam okazję przeżyć, fotografując młode osoby prowadzące szkołę rodzenia. Sesja wizerunkowa, której miałam przyjemność być częścią, była nie tylko okazją do uwiecznienia pięknych portretów, ale także do poznania niezwykłego projektu, który przyczynia się do rozwoju społeczności i wspierania przyszłych rodziców. Zapraszam Was do odkrycia tej inspirującej historii!


Szkoła rodzenia to miejsce, w którym przyszli rodzice mogą zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności, aby dobrze przygotować się do narodzin swojego dziecka. To miejsce, gdzie oferuje się kursy, warsztaty i porady dotyczące porodu, pielęgnacji noworodka, karmienia piersią i wielu innych aspektów związanych z macierzyństwem i ojcostwem. Szkoła rodzenia, którą miałam przyjemność fotografować, była prowadzona przez młode osoby, które z pasją i zaangażowaniem podjęły się tej inicjatywy.


Przed sesją wizerunkową miałam okazję spotkać się z prowadzącymi szkołę rodzenia. Byli to młodzi ludzie pełni energii, entuzjazmu i wiedzy na temat macierzyństwa i ojcostwa. Wspólnie omówiliśmy styl, atmosferę i cele, które chcieliśmy osiągnąć podczas sesji. Bardzo istotne było, aby fotografie odzwierciedlały ich profesjonalizm, ale jednocześnie emanowały ciepłem, empatią i radością.


Sesja odbyła się w przestronnym studiu fotograficznym, które stworzyło doskonałe tło dla naszych zdjęć. Młodzi prowadzący szkołę rodzenia prezentowali się w swoich profesjonalnych strojach, które podkreślały ich autentyczność i zaangażowanie. Zależało nam na uwiecznieniu ich indywidualności, ale także na oddaniu dynamiki, energii i bliskości, która panuje w szkole rodzenia.


Podczas sesji nie zabrakło również miejsca na uchwycenie tych wyjątkowych momentów, które tworzą niezapomniane fotografie. Były to chwile śmiechu, wzajemnego wsparcia i zaufania, które są integralną części
9 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page