top of page

Sesja rodzinna

Luźne zdjęcia rodzinne to świetna pamiątka, która pozwala zachować wspomnienia na wiele lat. Często robię je w warunkach domowych lub w plenerze. Każde z tych miejsc ma swoje zalety i wady. Zdjęcia w warunkach domowych często są wygodne i łatwe do zrealizowania. Nie trzeba wychodzić z domu ani martwić się o pogodę. Możemy pozwolić sobie na więcej swobody i spontaniczności, ponieważ jesteśmy w swoim własnym środowisku. Jednakże, trzeba uważać na to, aby zdjęcia nie były zbyt statyczne, a każdy członek rodziny miał swoją rolę w kadrze. Dobrym pomysłem jest też eksperymentowanie z różnymi kątami i perspektywami, aby uzyskać ciekawe i niebanalne zdjęcia.


Zdjęcia w plenerze mają z kolei w sobie wiele uroku, zwłaszcza jeśli wybierzemy piękne miejsce, takie jak park czy plaża. Z reguły w takich miejscach mamy do dyspozycji piękne widoki i naturalne światło, co wpływa na ostateczny efekt zdjęcia. Możemy też pozwolić sobie na bardziej dynamiczne i spontaniczne ujęcia, takie jak zabawy na trawie czy wspólne spacerowanie.


Nie ważne, czy robimy zdjęcia w domu czy na zewnątrz, ważne jest, aby uwiecznić chwile spędzone z rodziną i mieć piękne wspomnienia na przyszłość. Luźne zdjęcia rodzinne są świetnym sposobem na to, aby pokazać naszą rodzinę w naturalnym środowisku i uwiecznić jej prawdziwe oblicze.7 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page