top of page

Sesja w stylu Peaky Blinders

Zaktualizowano: 9 maj 2023


Ostatnio miałam niezwykłą przyjemność uczestniczyć w sesji zdjęciowej, która przyciągnęła prawdziwych fanów kultowego serialu "Peaky Blinders". Miejsce, w którym odbyła się sesja, było równie wyjątkowe - industrialne otoczenia Fabryki Porcelany w Katowicach. Chciałabym podzielić się z Wami tym niezapomnianym doświadczeniem, które skupiało się na pasji fanów oraz malowniczym i charakterystycznym tle.


Fabryka Porcelany w Katowicach to miejsce, które idealnie oddaje surową i tajemniczą atmosferę, charakterystyczną dla filmu "Peaky Blinders". Fani serialu nie tylko kochają fabułę, ale również fascynują się estetyką i stylem tamtych czasów. Dlatego sesja zdjęciowa odbyła się w tym wyjątkowym otoczeniu, gdzie każdy szczegół nawiązywał do epoki.

Uczestnicy sesji wcielili się w bohaterów znanego serialu, odzwierciedlając ich charakterystyczne style i postawy. Stylizacje inspirowane latami 20. ubiegłego wieku, od eleganckich kapeluszy po dopasowane garnitury, tworzyły niezwykłą atmosferę i oddawały ducha tamtych czasów.

Fabryka Porcelany była idealnym tłem dla fotografii. Surowe ściany, zardzewiałe elementy i industrialna estetyka wspaniale komponowały się z klimatem "Peaky Blinders". To miejsce nie tylko oddawało duszę serialu, ale także dodawało charakteru i głębi każdej fotografii.Unikalna atmosfera: Fabryka Porcelany to miejsce o niepowtarzalnym klimacie, które doskonale oddaje estetykę filmu "Peaky Blinders". Surowe otoczenie i industrialny charakter tworzyły niezwykłą atmosferę, dodając autentyczności i głębi każdemu zdjęciu.


Pasja i oddanie fanów: Uczestnicy sesji to prawdziwi fani "Peaky Blinders", którzy uwielbiają i doceniają estetykę oraz styl tamtych czasów. Dzięki temu sesja była pełna pasji, oddania i autentycznego zaangażowania.


Charakterystyczne stylizacje: Sesja pozwoliła na stworzenie stylizacji, które wiernie oddawały charakter bohaterów serialu. Każdy detal, od kapeluszy po akcesoria, tworzył spójną wizję inspirowaną latami 20.


Malownicze tło: Fabryka Porcelany w Katowicach to miejsce, które oferuje wiele interesujących i charakterystycznych miejsc do fotografowania.108 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page