top of page

Sesja wizerunkowa

Firma Homi Design świętuje swoje 5-lecie i z tej okazji zdecydowała się na przeprowadzenie sesji wizerunkowej. Homi Design specjalizuje się w tworzeniu małych drewnianych elementów, takich jak szafki na książki, ozdoby na ściany czy podstawki, wszystko projektowane w oparciu o ich własne pomysły.

Sesja wizerunkowa miała na celu pokazanie produktów Homi Design w najlepszym świetle oraz uchwycenie charakterystycznych cech firmy. Wszystko odbyło się w przyjaznej, domowej atmosferze, co jest znakiem rozpoznawczym marki.


Firma Homi Design chce pokazać swoje produkty z jak najlepszej strony, ale jednocześnie zachowuje swoją autentyczność i naturalność. Przedmioty były pokazywane w naturalnym otoczeniu, jak np. książki na szafkach, rośliny w doniczkach na podstawkach, itp. Wszystko po to, aby pokazać, jak te produkty mogą wpasować się w codzienne życie.

Firma Homi Design jest doskonałym przykładem tego, jak małe rzeczy mogą zrobić dużą różnicę. Ich produkty są uniwersalne, a jednocześnie dodają do wnętrza charakteru i stylu. Wszystko to dzięki dbałości o szczegóły i projektom, które pochodzą z serca. Ich piękne drewniane produkty są dowodem na to, że design nie musi być drogi ani skomplikowany, aby spełnić swoje funkcje.14 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page